Kush janë dy konkurentët të “Për’puthen” që i bën dhurata Sindit? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kush janë dy konkurentët të “Për’puthen” që i bën dhurata Sindit?

kush-jane-dy-konkurentet-te-“per’puthen”-qe-i-ben-dhurata-sindit?

Në episodin e djeshëm është transmetuar edhe ditëlindja e konkurentes së “Përputhen”, Sindi Loci.

Të gjithë e uruan Sindin por ata që morën vëmendje ishin Loco dhe Murati të cilët i kishin blerë asaj trëndafila, njëri të bardhë e tjetri të kuq.

Me rastin e ditëlindjes së konkurrentes Murati i kishte blerë një buqetë të bukur me trëndafila të kuq kurse në anën tjetër Loco solli një buqetë me trëndafila të bardhë.

Kur u pyet nga Sindi se përse Loco nuk i kishte marrë trëndafila klasikë të kuq, ai tha se kishe një parandjenjë se Murati do të sillte pikërisht ata.

Pamje…

Të ngjajshme

I dashuri e ‘shkrinë’ Shkurte Gashin me dhuratën e fundit

albswiss.com

Bujar Qamili rrëfen tmerrin që kishte përjetuar nga koronavirusi

albswiss.com

Adelina Ismaili prezanton për fansat modelin e saj të ri të flokëve

albswiss.com