Kush kë e “zuri”, Tea “çmend” fansat me përgjigjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kush kë e “zuri”, Tea “çmend” fansat me përgjigjen

kush-ke-e-“zuri”,-tea-“cmend”-fansat-me-pergjigjen

Bearti i ‘turpshëm’, e zuri Tea.

Ndërkohë Tea dhe Barti, çifti i famshëm dhe shumë simpatik, kanë zgjedhur që përmes Instagramit t’u përgjigjen pyetjeve të fansave.

Në mesin e shumë pyetjeve që po u përgjigjet Tea, ishte dhe ajo se çfarë e tërohqi atë tek Bearti, kurse ajo me shaka thotë ‘E kam zënë unë, se ky kishte turp’.

Tea ndër tjerash tha se për ta ruajtur privatësine e familjes së Beartit, nuk kishte postuar video për festën e Vitit te Ri, si dhe iu përgjigj edhe pyetjes nëse ka bërë botox në fytyrë, të cilën gjë sigursht se e mohoi dhe e dëshmoi. Ndërkaq, citoi se sot pasdite ishin zënë, ngase Bearti nuk kishte vënë rripin e sigurimit.

Nga ana tjetër edhe Bearti po u pergjigjet pyetjeve te Instagramit, por ai ka zgjedhur që pergjigjet t’i japë përmes vizualizimit, me foto apo video.

Të dy duket se janë në kulmin e dashurisë dhe lumturisë së tyre. Kurse Tea, rrezëlluese me ngjyrën e re të flokëve.

Të ngjajshme

U bë deputete, Adriana Matoshi ka diçka për të thënë

albswiss.com

Skandalet nuk kanë të ndalur: Publikohet videoja e re ku demaskohet keq emisioni Përputhen

albswiss.com

Kështu e surprizon partneri Fjolla Morinën për 8 Mars

albswiss.com