Kush me kë ishte acaruar? Ky ishte debati i ‘fuqishëm’ mes Andit dhe Jasminës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kush me kë ishte acaruar? Ky ishte debati i ‘fuqishëm’ mes Andit dhe Jasminës

kush-me-ke-ishte-acaruar?-ky-ishte-debati-i-‘fuqishem’-mes-andit-dhe-jasmines

Të dy tashmë janë shumë të përfolur.

Jasmina dhe Andi dolën bashkë në një takim sqarues, pas konflikteve që kanë pasur me njëri-tjetrin.

Jasmina ka shfaqur xhelozi dhe acarim pas takimit të Andit me Sarën, duke hedhur edhe akuza e duke ofenduar.

Megjithatë, në takim Andi tha se as nuk mundet të acarohet me Jasminën sepse ajo është “shumë e mirë”.

Por Jasmina mbajti një qëndrim indiferent.

Debati:

Andi: Acarohem shumë me ty, por prapë po në moment më ikin nervat sepse je shumë e mirë

Jasmina: Ti më thua mua e vetmja dhe pastaj të dalin nja dy a tri të tjera. Si të shkoi takimi?

Andi: Në krahasim me ty jo dhe aq

Jasmina: Po në prapaskena?

Andi: Nuk ka patur parapaskena

Të ngjajshme

Infektohet me COVID-19 Cima, e bija e tij kërkon gjak nga ata që e kaluan virusin

albswiss.com

Qëllohet për vdekje reperi i njohur

albswiss.com

Motrat Mustafa sapo kanë dal nga frizerka, kaq bukur janë rregullar ato

albswiss.com