Ky është 22-vjeçari që vdiq sot në aksidentin në Kijevë të Malishevës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Ky është 22-vjeçari që vdiq sot në aksidentin në Kijevë të Malishevës

ky-eshte-22-vjecari-qe-vdiq-sot-ne-aksidentin-ne-kijeve-te-malisheves

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në Kijevë të Malishevës.

Kryetari i Klinës, Zenun Elezaj ka publikuar foton e të riut që ka vdekur sot si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Kijevë të Malishevës.

Elezaj përmes një shkrimi në Facebook ka treguar që i riu që vdiq sot është Bledar Mustafa.

“Sot një ditë e trishtë për Klinën. Tronditës e shumë i dhimbshëm lajmi për vdekjen e të riut nga Klina, Bledar Mustafajt, i cili ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në komunikacion, të ndodhur sot në fshatin Kijevë të Malishevës. Familjes Mustafa, miqve e shokëve të Bledarit ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta”, ka shkruar Elezaj.

Kujtojmë se në këtë aksident ku ishin të përfshira 5 vetura, mbetën të lënduar edhe nëntë persona të tjerë.

Sot një ditë e trishtë për Klinën

Tronditës e shumë i dhimbshëm lajmi për vdekjen e të riut nga Klina, Bledar…

Të ngjajshme

VV nis gjahun për vota në PDK, Bytyçi thotë se janë kontaktuar dy deputetë për ta votuar Osmanin

albswiss.com

Gjendja vazhdon të mbetët alarmante: 11 të vdekur dhe 873 raste të reja me koronavirus

albswiss.com

Prioritet pë LVV-në konfiskimi i pasurisë së paligjshme, shoqëria civile skeptike për rezultatet.

albswiss.com