Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ky grim e bëri Leonora Jakupin të duket tamam si kukull

ky-grim-e-beri-leonora-jakupin-te-duket-tamam-si-kukull

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto të mëhershme, ku grimin ia kishte bërë Arbri dhe ajo ishte dukur tamam si kukull./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është vetura 600 mijë euroshe e Vali Corleones

albswiss.com

Fatmir Spahiu ironizon me deklaratën e Xhavit Halitit

albswiss.com

Safetja del për të marrë rreze dielli, befason me pamjen

albswiss.com