Lajmi i fundit: Të shtëna armësh në Prishtinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Lajmi i fundit: Të shtëna armësh në Prishtinë

lajmi-i-fundit:-te-shtena-armesh-ne-prishtine

Janë dëgjuar të shtëna në Prishtinë.

Të shtëna me armë janë dëgjuar në mbrëmjen e së premtes në Prishtinë, në një lokal në rrugën “Mujë Krasniqi”.

Një gjë të tillë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës, teksa ka njoftuar se nuk ka pasur ndonjë të lënduar nga të shtënat e zjarrit.

Tutje, policia ka njoftuar për sekuestrim të një arme zjarri.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 20:00, kemi pranuar informatën për të shtëna me armë zjarri në rrugën “Mujë Krasniqi”, në Prishtinë, ( saktësisht në një lokal).

Bazuar në të dhënat fillestare nuk raportohet për persona të lënduar.

Njësitet policore menjëherë kanë ndërmarrë një varg veprimesh operative të cilat kanë rezultuar me identifikimin e personit të dyshuar, i cili është në kërkim nga ana e policisë.

Në afërsi të vendit të ngjarjes policia ka bërë sekuestrimin e një arme zjarri që dyshohet të jetë përdorë në rast.

Zyrtarët kompetent policor janë duke punuar në zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

Të ngjajshme

Kryetari i PLE-së paralajmëron ankesë në PZAP për “orkestrim të votave” nga Listën Serbe dhe Romani Iniciativa

albswiss.com

Mimoza Kusari-Lila konfirmon se i kanë votat për zgjedhjen e presidentit: Dy deputetët e komuniteteve jo-serbe do të votojnë

albswiss.com

Kështu do të jetë moti gjatës kësaj jave

albswiss.com