LDK pësoi debakël në Vushtrri, Xhafer Tahiri takon kryetarët e nëndegëve dhe premton rikthimin e fuqishëm – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

LDK pësoi debakël në Vushtrri, Xhafer Tahiri takon kryetarët e nëndegëve dhe premton rikthimin e fuqishëm

ldk-pesoi-debakel-ne-vushtrri,-xhafer-tahiri-takon-kryetaret-e-nendegeve-dhe-premton-rikthimin-e-fuqishem

Xhafer Tahiri takon kryetarët e nëndegëve të Vushtrrisë, premton rikthimin e fuqishëm të LDK-së.

Xhafer Tahiri, ditë më parë u emërua në pozitën e kryetarit të Degës së LDK-së në Vushtrri.

Pas pak ditësh, ai ka nisur punën, dhe sot ka takuar kryetarët e nëndegëve dhe kryesinë e degës.

Ai ka publikuar një foto nga aktiviteti i sotëm, ndërsa ka premtuar se do ta rikthejë LDK-në, siç thotë “aty ku e ka vendin”.

Postimi i tij:

Mbledhja e parë me kryetarët e nëndegeve dhe kryesinë si kryetar i degës në Vushtrri

Diskutuam për rezultatin, dinamikën e re dhe hapat që duhet të ndermerren në të ditët në vijim.

I njoftova për punët e mira të komunes si dhe planet per vitin 2021

Vazhdojmë së bashku, do ta kthejm LDK-në aty ku e ka vendin.

Të ngjajshme

Zemaj nuk tregon se kur do të merren vaksiant e premtuara nga Edi Rama

albswiss.com

E dhimbshme: Nënë e bir nga Rahoveci vdesin brenda ditës nga Covid-19

albswiss.com

Aksidentohet në një mur të betonit, dy vjeçari në Han të Elezit e vë në lëvizje makinën

albswiss.com