Learta Jakupi publikon foton më të ëmbël të vajzës së vogël – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta Jakupi publikon foton më të ëmbël të vajzës së vogël

learta-jakupi-publikon-foton-me-te-embel-te-vajzes-se-vogel

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

E sot ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Arta Elezaj “çmend” ndjekësit me foto joshëse

albswiss.com

‘Më duhet edhe një jetë që të flas për vlerat e tua’, Adelina Thaçi emocionin me fjalët për të atin

albswiss.com

Shkurte Gashi mori një dhuratë shumë të bukur, e ndanë me ndjekësit e saj

albswiss.com