Learta na prezanton me veturën super-luksoze të bashkëshortit të saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta na prezanton me veturën super-luksoze të bashkëshortit të saj

learta-na-prezanton-me-veturen-super-luksoze-te-bashkeshortit-te-saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka publikuar veturën luksoze të bashkëshortit të saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

A jeton bashkë me Remzien, Gëzimja më në fund zbulon gjithçka

albswiss.com

Leartën nuk e keni parë asnjëherë kështu, bëhet bionde me flokë kaçurrela

albswiss.com

Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com