Learta sapo pranoi dhuratën më të veçantë për Matinën, shikoni reagimin e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta sapo pranoi dhuratën më të veçantë për Matinën, shikoni reagimin e saj

learta-sapo-pranoi-dhuraten-me-te-vecante-per-matinen,-shikoni-reagimin-e-saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar dhuratën e veçantë që sapo pranoi për vajzës dhe e cila duket se i ka pëlqyer shumë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vajza e tyre feston ditëlindjen, Miloti dhe Erxhina ju lënë ‘pa mend’ me pamjen

albswiss.com

Engji po ‘shkrihet’ pas mbesës, ndan këtë foto me ndjekësit

albswiss.com

Afrona shton peshë, nuk do ta njihni

albswiss.com