Learta sapo pranoi dhuratën më të veçntë për Matinën, shikoni reagimin e saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta sapo pranoi dhuratën më të veçntë për Matinën, shikoni reagimin e saj

learta-sapo-pranoi-dhuraten-me-te-vecnte-per-matinen,-shikoni-reagimin-e-saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe Learta nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar dhuratën e veçantë që sapo pranoi për vajzës dhe e cila duket se i ka pëlqyer shumë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Agim Bahtiri tregon nëse do të rikandidojë për kryetar të Mitrovicës

albswiss.com

Ndodh edhe kjo, Fero e ngatërron Arbenitën me modelen e njohur

albswiss.com

Përballja e Andit me Jasminën: “Ajo përqafon të tjerët e më shikon mua”

albswiss.com