Learta zbulon ftyrën e Matinës, sjell foton bashkë me të – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta zbulon ftyrën e Matinës, sjell foton bashkë me të

learta-zbulon-ftyren-e-matines,-sjell-foton-bashke-me-te

Learta sjellë foton e parë bashkë me Matinën.

Learta Jakupi ka realizuar fotosesionin e parë me vajzën.

Ajo nuk ka shumë që ka lindur dhe ja tek solli imazhet e para e shumë të këndshme me Matinën, shkruan Kosovarja.

Sipër imazheve shkroi “Mrekullia ime Matina” duke iu gëzuar fatit që u bë me vajzë.

Eh, po s’kanë thënë kot “Kush ka vajza botën ka”.

Të ngjajshme

“Këtu e përfundove edhe performancën”, Qumili kujton takimin e fundit me Cimën

albswiss.com

Ana Kauri merr këtë vendim pas daljes nga “Përputhen”

albswiss.com

Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

albswiss.com