Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela

lediana-i-ulet-ne-preher-mevlanit,-i-reagon-antonela

Ledjana së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është ulur në prehërin e Mevlanit.

Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me Mevlanin, një prej djemve që ka shfaqur pëlqim dhe pati një përballje me të në lidhje me faktin që zgjodhi të dilte në takim me Antonelën.

Fotografia e publikuar është realizuar gjatë regjistrimit të “Për’puthen Prime”, ku Ledjana është ulur në prehrin e tij.

“Do të të uroja më të mirë, por unë jam më e mira”, shkroi Ledjana bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime dhe mijëra komente. Edhe këtë herë nuk munguan komentet thumbuese me Antonelën, e cila gjithashtu ka shprehur pëlqimin për Mevlanin.

“E mbyte djalin”, i shkroi Antonela, ndërsa Ledjana nuk i është përgjigjur.

Të ngjajshme

E dhimbshme: Këto janë fjalët e fundit të aktorit shqiptar para se të vdiste nga Covid-19

albswiss.com

Learta sapo pranoi një dhuratë shumë të veçantë për Matinën e vogël

albswiss.com

Sellma e bën si ‘kukull’ Vjosa Osmanin, ky detaj merr vëmendjen

albswiss.com