fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela

Ledjana së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është ulur në prehërin e Mevlanit.

Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me Mevlanin, një prej djemve që ka shfaqur pëlqim dhe pati një përballje me të në lidhje me faktin që zgjodhi të dilte në takim me Antonelën.

Fotografia e publikuar është realizuar gjatë regjistrimit të “Për’puthen Prime”, ku Ledjana është ulur në prehrin e tij.

“Do të të uroja më të mirë, por unë jam më e mira”, shkroi Ledjana bashkëngjitur me foton që ka marrë mijëra pëlqime dhe mijëra komente. Edhe këtë herë nuk munguan komentet thumbuese me Antonelën, e cila gjithashtu ka shprehur pëlqimin për Mevlanin.

“E mbyte djalin”, i shkroi Antonela, ndërsa Ledjana nuk i është përgjigjur.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img