Leonora Jakupi po plakët, ja sa vjet po i bën sot! – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Leonora Jakupi po plakët, ja sa vjet po i bën sot!

leonora-jakupi-po-plaket,-ja-sa-vjet-po-i-ben-sot!

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Për Leonorën sot është një ditë e veçantë feston ditëlindjen dhe mbush plot 42 vjet jetë duke pranuar urime të shumta.

Ajo tani po shkon drejt plakes… /ORAinfo/

Të ngjajshme

Ky ishte momenti kur Cima hynte në fushë me pushkë në ndeshjen mes Estradës dhe Yjeve të Futbollit

albswiss.com

Ndërron jetë aktorja e njohur

albswiss.com

I la djemtë pa fjalë, Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen”

albswiss.com