Leonora merr urimin më të mirë nga nëna – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Leonora merr urimin më të mirë nga nëna

leonora-merr-urimin-me-te-mire-nga-nena

Urimi që nëna i bëri Leonorës për ditëlindje.

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi, po feston ditëlindjen. Këngëtarja ka mbushur sot 42 vjet.
Një urim të veçantë për ditëlindje, Leonora e mori nga nëna e saj, Feride Jakupi.

“Urime ditëlindjen gëzimi i parë i nanës! Leonora Jakupi, ti drita e syve të mi! Paç bekimin e Zotit ti që çdo ditë më bën me diell e ma mbushë zemrën dashuri. Faleminderit Zot për këtë bekim të madh në jetën time! Të don mami shumë”, ka shkruar nëna e këngëtares krahas fotografive që ka publikuar.

Këngëtarja gjatë ditës ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj.

Të ngjajshme

Tuna nuk po vuan pas ndarjes nga burrit, shfaqet përvëluese në imazhin e fundit

albswiss.com

Vazhdojnë homazhet për ta nderuar figurën e aktorit Rasim Thaçi – Cima

albswiss.com

Kurti bisedon me ish-kryeministrin britanik, Gordon Brown

albswiss.com