Lola shkëlqen në fustanin e bardhë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Lola shkëlqen në fustanin e bardhë

lola-shkelqen-ne-fustanin-e-bardhe

Për Lolën fillon vera, shfaqet me fustan të bardhë.

Lola Haradinaj është një femër që dallohet për linjat perfekte.

Duke qenë një person i veçantë në shumë aspekte, ajo gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë, shkruan Kosovarja.

Pasi që është e zjarrtë në çdo imazh, ajo shfaqet në top formë në secilën paraqitje.

Këtë herë, me një fustan të bardhë dhe të ngushtë Lola duket sikur e ka filluar verën para kohë.

Shikojeni sa bukur po i rri.

Të ngjajshme

Elitën nuk e ka lënë vajza të vë gjumë në sy, publikon pamje në këtë gjendje

albswiss.com

Arbenita Ismajli në “hall” për këtë gjë pak para lindjes

albswiss.com

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

albswiss.com