Lulja po bëhet çdo ditë e më e bukur, do ta ‘shkri’ Lirimin me pamjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja po bëhet çdo ditë e më e bukur, do ta ‘shkri’ Lirimin me pamjen e fundit

lulja-po-behet-cdo-dite-e-me-e-bukur,-do-ta-‘shkri’-lirimin-me-pamjen-e-fundit

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Leartën nuk e keni parë asnjëherë kështu, bëhet bionde me flokë kaçurrela

albswiss.com

‘Mama mia’, Arta ja qet fjalën meshkujve me fotografitë e fundit

albswiss.com

Ky ishte postimi i fundit i Cimës: “Ju lutem respektoni masat sa më shumë”

albswiss.com