Lulja sapo doli nga frizerja, është bërë si ‘kukull’ e vërtetë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja sapo doli nga frizerja, është bërë si ‘kukull’ e vërtetë

lulja-sapo-doli-nga-frizerja,-eshte-bere-si-‘kukull’-e-vertete

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet se ka dalur nga frizerja dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Enca sapo doli nga frizerja, i lë nën ‘hije’ të gjitha këngëtaret me këtë pamje

albswiss.com

A i lindi djali në krahët e deputetes së AAK-së?- Flet Gold Ag

albswiss.com

“Asnjëherë nuk do të jem vetëm”, Sara poston foton me të ëmbël me vajzën

albswiss.com