Lulja shkon për vizitë tek gjyshi, por si rrallëherë vishet me minifund – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Lulja shkon për vizitë tek gjyshi, por si rrallëherë vishet me minifund

lulja-shkon-per-vizite-tek-gjyshi,-por-si-rrallehere-vishet-me-minifund

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet se ajo dhe Lirimi kanë shkuar tek gjyshi dhe ajo që mori vëmendjen është veshja e zonjës.

Si rrallëherë, Lulja është shfaqur e veshur me minifund./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nusja e Goldit edhe në shtëpi qëndron me grim të rëndë, shikoni pamjen e fundit të saj

albswiss.com

Pasi u bë gjyshe e një vajze, nëna e Gjikos emocionon me postimin

albswiss.com

Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me të bukura nga ceremonia

albswiss.com