Martohen Shpati dhe Selvija – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Martohen Shpati dhe Selvija

martohen-shpati-dhe-selvija

Shpati dhe Selvija kanë bërë kurorëzim fetar.

Shpati është kurorëzuar me Selvijen.

Lajmin e ka zbuluar vet bashkëshortja e këngëtarit përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram kur dikush e pyeti për dasmë.

Ajo thotë se janë të kurorëzuar dhe se nuk kanë plane për dasmë për shkak të pandemisë.

Gjithsesi në disa intervista, Shpati ka thënë se e do një dasmë shumë të madhe.

Të ngjajshme

Adelina flet pas ceremonisë së varrimit të babait të saj: Malli do të më shtohet

albswiss.com

Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

albswiss.com

Sabri Fejzullahu i pikëlluar për vdekjen e mikut të tij Cimës: “Me kë do t`i qaj hallet e dertet”

albswiss.com