Mbahuni vajza, ky bukurosh qenka vëllai i Bigut – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mbahuni vajza, ky bukurosh qenka vëllai i Bigut

mbahuni-vajza,-ky-bukurosh-qenka-vellai-i-bigut

A është ky bukurosh vëllai i Big Mames?

Këngëtarja Big Mama nuk po sjell këngë të reja, ama është në ekran, nuk mungon dhe gjithmonë shfaqet me shumë energji.

Bigi, vazhdon të bëjë emisionet e saj televizive, që janë mjaftë të ndjekura e të sukseshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Maqedonia, ka një lidhje shumë të fortë me Turqinë, që e viziton shpesh, e ku ka bërë edhe një rreth të gjërë miqsh.

Këtij bukuroshit në foto, e që është nga Turqia, Bigi i thotë vëlla. Poshtë fotos nuk ka munguar një listë e gjatë komentesh pozitive.

Të ngjajshme

Bëhet e gjallë Zanfina, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

albswiss.com

Pas lindjes së vajzës, Learta vendos që të bëhet sërish bionde

albswiss.com

Qëndresa tregon dhuratën e bukur që i bëri vajza e saj e vogël

albswiss.com