Mbesa e Remzie Osmanit është kopje e saj, kaq e ëmbël është ju “shkrinë” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mbesa e Remzie Osmanit është kopje e saj, kaq e ëmbël është ju “shkrinë”

mbesa-e-remzie-osmanit-eshte-kopje-e-saj,-kaq-e-embel-eshte-ju-“shkrine”

Kaq shumë i ka ngjarë mbesa Remzie Osmanit.

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani, është nënë e gjyshe e lumtur.

Mbesa e saj Emma, përditë e më shumë po ia merr zemren këngëtares së afirmuar të skenës sonë muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Remzia, këto kohë ka realizuar disa projekte, por nuk ka qenë prezente në dasma e ahengje, ku edhe e ka burimin kryesor të fitimit familjar.

Pasi nuk ka pasur shumë punë, ajo e ka ndjerë më tepër praninë e mbeses, e cila e ka bërë mjaftë të lumtur, e madje po i ngjan shumë.

Të ngjajshme

A jeton bashkë me Remzien, Gëzimja më në fund zbulon gjithçka

albswiss.com

Pas lindjes së dytë, Elita shfaqet e rregulluar dhe e veshur tejet bukur

albswiss.com

Tuna kundërpërgjigjet ‘fuqishëm’ pas fjalëve për ndarjen, shfaqet komplet e zhveshur

albswiss.com