Me fustan të gjatë e të ngushtë, Mimoza Mustafa ekspozon linjat trupore – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Me fustan të gjatë e të ngushtë, Mimoza Mustafa ekspozon linjat trupore

me-fustan-te-gjate-e-te-ngushte,-mimoza-mustafa-ekspozon-linjat-trupore

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të gjatë në të cilin ka ekspozuar linjat trupore./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shkurte Fejza del për kafe me rejën e saj, po duken si të ishin motra

albswiss.com

Shyhretja me burrin shkëlqejnë në ditëlindjen e mbesës, shikoni si po duken

albswiss.com

Kryeministri i ri i Kosovës sot feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

albswiss.com