Me grim të rëndë dhe e veshur në të bardha, Mimoza po duket tamam si nuse – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Me grim të rëndë dhe e veshur në të bardha, Mimoza po duket tamam si nuse

me-grim-te-rende-dhe-e-veshur-ne-te-bardha,-mimoza-po-duket-tamam-si-nuse

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur në të bardha dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Çiljeta na prezanton me nënën, do të befasoheni sa shumë ngjajnë

albswiss.com

Vajza e Remzies sapo doli nga frizerja, është rregulluar si nuse

albswiss.com

Vajza e tyre feston ditëlindjen, Miloti dhe Erxhina ju lënë ‘pa mend’ me pamjen

albswiss.com