Më i emocionuar se kurrë më parë, Gjiko publikon foto me vajzën në krahë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Më i emocionuar se kurrë më parë, Gjiko publikon foto me vajzën në krahë

me-i-emocionuar-se-kurre-me-pare,-gjiko-publikon-foto-me-vajzen-ne-krahe

Gjiko është njëri ndër reperët më të dashur në Kosovë.

Ai është i martuar me moderatoren e njohur, Elita Rudin, shkruan ORAinfo.

Ҫifti tashmë janë bërë prindër për herë të dytë.

E Gjiko sapo publikoi një foto me vajzën në krahë, ku duket shumë i emocionuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shyhretes i bën ‘zemrën mal’ nipi, ja çfarë bën ai në kuzhinë

albswiss.com

Rene bën veprimin me të ëmbël, ja ku i rri Nores

albswiss.com

I kemi parë gjithmonë në sherr, kush është personi që pajtoi Stresin dhe Noizyn

albswiss.com