fbpx
26.6 C
Geneva
Wednesday, July 17, 2024

Me mjekër dhe tërheqës, kështu duket Bekiri në moshën 51 vjeçare

A ju kujtohet “Bekiri”? Kështu duket tani si 51-vjeçar

Seriali i njohur turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë, që është shfaqur në televizionet kosovare.

Pjesë e këtij seriali ishin aktorë të ndryshëm. Shikuesit e këtij seriali i njohën edhe aktorët tjerë me rolet e tyre si pozitive ashtu edhe negative, shkruan rtv21.

Mehmet Polat, aktori i cili në serial i dha jetë rolit të “Bekirit” u bë i njohur për rolin e tij negativ që kishte.

Nëse e mbani në mend “Bekiri” ishte udhëheqësi i bandës së armikut të kryepersonazhit Mehmet Kosovarit.

Aktori tani ka 51 vjet dhe ka pësuar ndryshime të shumta. “Bekiri”, karrierën e tij si aktor e vazhdoi edhe pas këtij seriali. Por, aktori 48 vjeçar ka edhe një profesion tjetër jashtë botës së akrtimit, tani “Bekirin” e gjejmë si fotograf.

Mehmeti tani duket shumë më ndryshe nga koha kur luante në serialin “Jetë e hidhur”.

Ai ka flokë dhe mjekër të madhe për shumë njerëz mund të duket si një person tjetër. Më poshtë mund t’i shihni disa nga fotografi të aktorit nga perditshmëria e tij.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img