Me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamje kur del për kafe – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamje kur del për kafe

me-trenerka-dhe-pa-grim,-shyhretja-befason-me-pamje-kur-del-per-kafe

Shyhrete Behluli ëstë padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot Shyhretja ka dal për kafe me vajzën e saj të vogël, Engjëllushen.

E veshur me trenerka dhe pa grim, Shyhretja befason me pamjen.

Për me tepër shikoni foton dhe gjykojeni vet. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Xhensila ju “shkrinë” me foton e fundit

albswiss.com

Ja dogj makina e modeles Françeska Jaçe, dyshohet se iu vu flaka për ta vjedhur

albswiss.com

Vajza e Remzies e hapave të nënës, dëgjojeni si këndon

albswiss.com