Meda e Lulja po i shijojnë pushimet, shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Meda e Lulja po i shijojnë pushimet, shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

meda-e-lulja-po-i-shijojne-pushimet,-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre-me-pare

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë.

Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Këngëtari në fjalë është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ai shihet bashkë me gruan e tij dhe po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Gold AG tregohet romantik, kështu uron gruan për ditëlindje

albswiss.com

Publikohet videoklipi “valla” i Adelina Berishës, kaq joshëse se kemi parë moti

albswiss.com

Ky është raporti midis “Defnes” dhe “Omerit” në jetën reale

albswiss.com