Mërzitet Shkurta, e kujton këtë person që ndërroi jetë një vit më parë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mërzitet Shkurta, e kujton këtë person që ndërroi jetë një vit më parë

merzitet-shkurta,-e-kujton-kete-person-qe-nderroi-jete-nje-vit-me-pare

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive me posime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një postimi ka përkujtuar profesorin Feti Limani që ndërroi jetë një vit më parë./ORAinfo/

Të ngjajshme

‘Xhakarta’ publikon foton e parë nga Dubai

albswiss.com

Afera me këngëtarin e njohur arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye?

albswiss.com

Pasi Bearti sqaroi gjithçka, vjen reagimi i menjëhershëm i Teas

albswiss.com