Mevlani ‘godet’ Ledianën, bën këtë veprim për Antonelën – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mevlani ‘godet’ Ledianën, bën këtë veprim për Antonelën

mevlani-‘godet’-ledianen,-ben-kete-veprim-per-antonelen

Antonela është njëra prej konkurenteve të emisionit “Përputhen”.

Pëlqimi i saj më i madh aty brenda është Mevlani, shkruan ORAinfo.

Por, Mevlani ka mbetur mes dy vajzave, Antonelës dhe Ledianës.

Sonte ai i ka dhënë një ‘goditje’ Ledianës, duke publikuar kështu një foto me Antonelën./ORAinfo/

Të ngjajshme

Me vajzën në krahë, Learta publikon foton më të bukur me Matinën

albswiss.com

E dashuruar ‘kokë e këmbë’, Adelina i bën dedikimin romantik bashkëshortit

albswiss.com

Urimi nga Shyrete Behluli për Engjin: “Vajzat janë ilaç i shpirtit”

albswiss.com