Mos u nisni për Veternik, ja çka po ndodh atje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Mos u nisni për Veternik, ja çka po ndodh atje

mos-u-nisni-per-veternik,-ja-cka-po-ndodh-atje

Mendoni dy herë para se të kaloni nga Veterniku, kolona është tejet e gjatë
Të shumta janë rastet kur qytetarët përballen me kolona të gjata.

Jo vetëm pritjet kufitare, më shumë të njëjtit përballen me kolonën e gjatë që shkaktohet zakonisht në hyrje-daljet e kryeqytetit.

Ngjashëm është situata edhe tani në Veternik, transmeton lajmi.

Në disa fotografi të publikuara pak më parë shihet qartë se kolona në hyrje të Prishtinës është shumë e gjatë dhe padyshim shumë prej qytetarëve mund t’u shkaktojë vonesa.

Për të ditur se si është kolona në këtë anë shihni fotografitë më poshtë dhe ndoshta gjeni ndonjë prej rrugëve alternative në atë anë.

Të ngjajshme

Seanca për ndryshimin e Ligjit për Zgjedhjet në orën 17:00

albswiss.com

Ky është momenti kur Agim Ramadani thyen kufirin me luftëtarët e tjerë të UÇK-së

albswiss.com

Nis seanca për zgjedhjen e Presidentit

albswiss.com