Mosha nuk po ua lë shenjë, Gili i Iliri shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mosha nuk po ua lë shenjë, Gili i Iliri shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

mosha-nuk-po-ua-le-shenje,-gili-i-iliri-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre-me-pare

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Ilirin, ku të dy po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Të ngjajshme

E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, Neca shfaqet super joshëse

albswiss.com

Momenti i ëmbël i Arianës me Ermalin

albswiss.com

Kush kë e “zuri”, Tea “çmend” fansat me përgjigjen

albswiss.com