Motra e Edona Llalloshit feston ditëlindjen, mori këtë super-dhuratë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Motra e Edona Llalloshit feston ditëlindjen, mori këtë super-dhuratë

motra-e-edona-llalloshit-feston-ditelindjen,-mori-kete-super-dhurate

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, Aida, e cila sot feston ditëlindjen.

Është buqeta me lule, dhurata e parë për këtë ditëlindje për të./ORAinfo/

Të ngjajshme

Marina Vjollca me stil sportiv, se kishim parë asnjëherë të veshur kështu

albswiss.com

Kjo foto e Cimes me bashkëshorten përmbanë një histori të veçantë

albswiss.com

E veshur me fustan lëkure, Antonela po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

albswiss.com