Motra e Edonës e feniratur, po duket si zonjë e rëndë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Motra e Edonës e feniratur, po duket si zonjë e rëndë

motra-e-edones-e-feniratur,-po-duket-si-zonje-e-rende

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, Aida.

Në foton e fundit ajo shihet e feniratur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Elita Rudi bëhet sërish nënë, sjell në jetë një vajzë

albswiss.com

Çka i ndodhi syrit të Loredanes?

albswiss.com

Bora sjell verën duke pozuar me gjoks jashtë, i uron fansave javë të mbarë

albswiss.com