Ndodh edhe kjo: Hajnat në Prishtinë i shfrytëzuan maskat anti-Covid për të vjedhur në një banesë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Ndodh edhe kjo: Hajnat në Prishtinë i shfrytëzuan maskat anti-Covid për të vjedhur në një banesë

ndodh-edhe-kjo:-hajnat-ne-prishtine-i-shfrytezuan-maskat-anti-covid-per-te-vjedhur-ne-nje-banese

Hajnat në Prishtinë i shfrytëzuan maskat anti-Covid për të vjedhur në një banesë.

Një qytetar nga Prishtina ka njoftuar Policinë se persona të panjohur kanë hyrë në banesën e tij dhe i kanë vjedhur para e dokumente.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në lagjen “Ulpiana” në Prishtinë, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Vikt.ima ka deklaruar se të dyshuarit kishin të vendosura maska anti-covid, kur kanë hyrë në banesën e tij.

“Vik.tima mashkull kosovar, ka njoftuar se dy të dyshuar meshkuj me maska anti covid kanë hyrë në banesën e tij dhe përmes kanosjes duke e mbështetur viktimën për muri kanë arritur ti marrin para te gatshme dhe dokumente personale. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti nën hetime”, ka bërë të ditur Policia.

Të ngjajshme

Pas paralajmërimit për kthim në mësim online, reagon Rrahman Jashari

albswiss.com

Votimi drejt fundit, 328 delegatë po vendosin për kryetarin e ri të LDK-së

albswiss.com

Sa është rritur imuniteti i tufës dhe a pritet të ketë rritje të rasteve, tregon Zemaj

albswiss.com