Në muajin e 8 të shtatzënisë, Arbenita poston foto me barkun e rrumbullakosur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Në muajin e 8 të shtatzënisë, Arbenita poston foto me barkun e rrumbullakosur

ne-muajin-e-8-te-shtatzenise,-arbenita-poston-foto-me-barkun-e-rrumbullakosur

Arbenita Ismajli merr vëmendje me fustanin e ngjitur pas trupit teksa shfaq barkun e rrumbullakosur.

Modelja është në javët e fundit të shtatzënisë.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër modelet shqiptare më të përfolura, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit në Instagram e cila ka joshur me linjat trupore ndonëse është në muajin e 8 të shtatzënisë.

Arbenita ka pozuar për kamerën me fustan të zi teksa në fytyrë shkëlqente me grim të lehtë dhe flokët i kishte larguar nga fytyra.

Modelja dhe reperi i njohur Fero së fundmi edhe janë kurorëzuar me martesë teksa çifti duken të lumtur si asnjëherë më parë.

Të ngjajshme

Djali dhe Goldi e vizitojnë në punë, Ermira nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

Ҫfarë ka ndodhur me të? Kaq shumë është dobësuar Gili

albswiss.com

Sugarica e Shyhretes ankohet se nëna e vëllai veç një trëndafil ia kanë blerë

albswiss.com