Në pikë të ditës, grabitësit ua marrin telefonat dhe kuletat dy femrave në Prishtinë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Në pikë të ditës, grabitësit ua marrin telefonat dhe kuletat dy femrave në Prishtinë

ne-pike-te-dites,-grabitesit-ua-marrin-telefonat-dhe-kuletat-dy-femrave-ne-prishtine

Dy femra kanë raportuar në polici se të martën rreth orës 11:00, dy të dyshuar të panjohur dhe të maskuar, nën kërcënimin e thikës, ua kanë grabitur telefonat dhe kuletat.

Sipas policisë grabitja ka ndodhur në rrugën “Afrim Loxha” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes menjëherë kanë dalë njësitet përkatëse të policisë të cilat janë marrë me rastin.

Nuk është raportuar për të lënduar, ndërsa rasti vazhdon të jetë nën hetime.

Të ngjajshme

Presidenti serb:Ndërtimin e rrugës Jarinjë-Mitrovicë do ta nisim brenda një muaji

albswiss.com

Temperatura të papritura na presin nga nesër

albswiss.com

Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një nëndege të PDK-së

albswiss.com