Nesër mblidhet Kryesia e AAK-së, këto janë arsyet – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Nesër mblidhet Kryesia e AAK-së, këto janë arsyet

neser-mblidhet-kryesia-e-aak-se,-keto-jane-arsyet

Nesër mblidhet Kryesia e AAK-së, Bekë Berisha tregon arsyet.

Kryesia e Aleancës Ardhmëria e Kosovës do të mblidhet nesër.

Deputeti i zgjedhur i kësaj partie, Bekë Berisha ka treguar arsyet se pse do të mbahet mbledhja.

Ai thotë se në këtë mbledhje do të diskutohet edhe për skandalin që u përmend emri i ish-ministres së Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla.

“Konsultat i kemi të përditshme, ky skandal, kjo nuk është e vogël, nuk është që nuk e diskutojna e te shohim cfarë të bëjmë. Janë disa gjëra që duhet të diskutohen, nuk e kemi marrë krejt cool këtë”, tha Berisha.

Të ngjajshme

Këto janë shtetet që deri më tani kanë pezulluar përdorimin e vaksinës që pritet të vjen në Kosovë

albswiss.com

A nevoitet testi PCR për të hyrë në Shqipëri? Ambasadori Minxhozi jep detaje

albswiss.com

Quni tregon çfarë pozita do t’u ofrojë Hazirit, Abdixhikut e Besian Mustafës, nëse fiton

albswiss.com