Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, Lori po duket vezulluese me pamjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, Lori po duket vezulluese me pamjen e fundit

ngjyra-e-kuqe-shume-i-ngjane,-lori-po-duket-vezulluese-me-pamjen-e-fundit

Loreta Kacka është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që për publikun është e njohur me emrin artistik Lori.

Këngët e saj janë të pëlqyera shumë nga publiku shqiptar, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë e përfolur sidomos për stilin e veçantë të veshjes.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Loredana reagoi pas thashethemeve se është shtatzënë

albswiss.com

Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen mes lotësh abortin

albswiss.com

Kaltrina bën një ndryshim në pamje, si gjithmonë me shumë shije

albswiss.com