Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një grua me fat si Ryva, sapo mori një dhuratë shumë romantike

nje-grua-me-fat-si-ryva,-sapo-mori-nje-dhurate-shume-romantike

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se pranoi si dhuratë një buqetë me lule./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ky është muzikanti shqiptar që u gjet i vdekur në garazh, ja cilat janë dyshimet

albswiss.com

Sara e pikëlluar pas vdekjes së gjyshit të Ledrit, publikon pamje shumë prekëse

albswiss.com

Dafina ende e sëmur, kështu i jep infeksione i dashuri i saj

albswiss.com