Një i lënduar pasi kamioneta goditet nga treni në Fushë-Kosovë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Një i lënduar pasi kamioneta goditet nga treni në Fushë-Kosovë

nje-i-lenduar-pasi-kamioneta-goditet-nga-treni-ne-fushe-kosove

Një person është lënduar pasi një kamionetë është goditur nga treni në Fushë-Kosovë.

Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi I policisië rajonale të Prishtinës, Agron Borovci I cili bëri me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 07:30 të mëngjesit të sotëm

“Bazuar në të dhënat fillestarë lëndime trupore ka pësuar një person. I lënduari ëështë dërguar për trajtim mjekësor, ndërkohë që policia po trajton rastin”, tha ai.

Të ngjajshme

S’ka përmirësim më COVID-19 në Shqipëri, 21 viktima dhe 777 raste të reja

albswiss.com

Mbahet ceremonia e zbarkimit të kontingjentit të FSK-së në misionin e parë paqësor jashtë vendit

albswiss.com

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si do të jetë moti në dy ditët e ardhshme

albswiss.com