Një kaçurele tejet tërheqëse, Adelina do ta ‘çmend’ burrin me pamjen e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një kaçurele tejet tërheqëse, Adelina do ta ‘çmend’ burrin me pamjen e fundit

nje-kacurele-tejet-terheqese,-adelina-do-ta-‘cmend’-burrin-me-pamjen-e-fundit

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E me flokët kaçurrela, Adelina do ta lë pa fjalë burrin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bëhet e gjallë Zanfina, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

albswiss.com

Kaçurele dhe shumë joshëse, Loredana do ta ‘shkrijë’ Mozzikun me pamjen e re

albswiss.com

Më në fund bashkohen Drita e Learta, publikojnë momentin më të bukur së bashku

albswiss.com