Një muaj pas lindjes, Learta publikon foton me të bukur të vjazës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një muaj pas lindjes, Learta publikon foton me të bukur të vjazës

nje-muaj-pas-lindjes,-learta-publikon-foton-me-te-bukur-te-vjazes

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

E sot ajo ka publikuar foton me të ëmbël të vajzës së saj.

Kaq e ëmbël po duket ajo një muaj pasi ka ardhur në këtë botë. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Kaltrina vishet në kompletet më të bukura, lë ‘pa mend’ me pamjen

albswiss.com

Vdes aktori i njohur në moshën 54 vjeçare

albswiss.com

Fationi zbulon çfarë ka ndodhur me Andin dhe Melisën

albswiss.com