Një nënë tejet tërheqëse si Yllka, del për kafe e veshur plot stil – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një nënë tejet tërheqëse si Yllka, del për kafe e veshur plot stil

nje-nene-tejet-terheqese-si-yllka,-del-per-kafe-e-veshur-plot-stil

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka muaj më parë u bë nënë e një vajze, e këtë e tregoi përmes postimeve të ndryshme.

Këngëtaren e gjejmë tejet aktive me psotime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shhet se ka dalë për kafe, e veshja e saj plot stil është ajo që pa dyshim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Neca vishet me fustan të shkurt, do ta ‘shkrijë’ vëllanë e Leartës me këtë pamje

albswiss.com

A ka hequr dorë nga Mevlani? Antonela bën veprimin që askush nuk e priste

albswiss.com

Bardhi jep lajmin e mirë për fansat

albswiss.com