Njihuni me shoqen e ngushtë të Remzie Osmanit, qenka një zonjë e vërtetë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Njihuni me shoqen e ngushtë të Remzie Osmanit, qenka një zonjë e vërtetë

njihuni-me-shoqen-e-ngushte-te-remzie-osmanit,-qenka-nje-zonje-e-vertete

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit ajo na ka prezantuar me shoqen e saj të ngushtë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Afrim Muçiqi zbulon një fakt shqetësues: Mërgimtarët po rezervojnë dasma në Kukës, pasi në Kosovë u ndaluan

albswiss.com

A është xheloz ndaj gruas, Lutfi Haziri befason me deklaratën

albswiss.com

Brenda festës madhështore në familjen e Shyhretës, çka po festojnë?

albswiss.com