Njomza befason me ndryshimin që ka bërë në flokë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Njomza befason me ndryshimin që ka bërë në flokë

njomza-befason-me-ndryshimin-qe-ka-bere-ne-floke

Njomza e rregullon vetën në mënyrën më të mirë

Njomza Martinaj është një femër e dalluar në shumë aspekte.

Ajo njihet për duart e arta që ka, duke realizuar ndryshime të shumta tek shumica e femrave, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, me një ndryshim të madh shihet që ajo ka rregulluar vetën në mënyrën më të mirë.

Për më shumë, vlerësojeni ndryshimin e saj dhe përshtatjen me veshjen që ka bërë.

Të ngjajshme

Shuhet edhe një yll i “Treshi Përsheshit”

albswiss.com

A e ka gjuajtur me karrige Shqipen?- Atdheu flet për herë të parë për lajmet

albswiss.com

Dafina ende e sëmur, kështu i jep infeksione i dashuri i saj

albswiss.com