Nora del për kafe me shoqe, veshja e saj merr gjithë vëmendjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nora del për kafe me shoqe, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

nora-del-per-kafe-me-shoqe,-veshja-e-saj-merr-gjithe-vemendjen

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundi ka publikuar një imazh ku tregon se ka dalë për kafe. E veshur me shumë stil, Nora po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është vetura 600 mijë euroshe e Vali Corleones

albswiss.com

Vdes aktorja e njohur në moshën 67 vjeçare nga COVID-19

albswiss.com

Bleu veturë super-luksoze, Kida tani bën këtë veprim befasues

albswiss.com