fbpx
28.4 C
Geneva
Wednesday, July 17, 2024

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Engji dhe Shyhretja

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit shihet ajo bashkë me Shyhreten, pa pikë grimi.

Në këtë foto, të dyja po duken shumë më ndryshe se ç’jemi mësuar t’i shohim./ORAinfo/

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img