Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket tani Fazileti – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket tani Fazileti

nuk-do-t’ju-besoni-syve,-shikoni-si-po-duket-tani-fazileti

Ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.

Nazan Kesal është aktorja që me rolet e saj arriti të bëhet e famshme edhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo.

Në publikun kosovar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

E pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë e këtë e shohim edhe në foton që ajo ka publikuar së fundi./ORAinfo/

Të ngjajshme

Çun Lajçi e tejkalon sfidën me COVID-19

albswiss.com

Ish e dashura e Rinianit kapet MAT me këtë konkurrent të “Përputhen”, duke u futur në hotel

albswiss.com

Kjo është vetura 600 mijë euroshe e Vali Corleones

albswiss.com