Nuk e përballojë sëmundjen e rëndë, vdes i riu kosovar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Nuk e përballojë sëmundjen e rëndë, vdes i riu kosovar

nuk-e-perballoje-semundjen-e-rende,-vdes-i-riu-kosovar

I riu kosovar vdes nga leukemia.

Sot ka ndërruar jetë nga sëmundja e leukemisë akute i riu kosovar, Mirsad Leku.

Për vdekjen e të riut kanë njoftuar familjarët e tij.

Ai që një kohë ishte duke vuajtur nga sëmundja e rëndë kurse së fundmi ishte kërkuar një ndihmë prej 80 mijë eurosh për shërimin e tij.

Të ngjajshme

Këto janë pozitat e reja të Arben Gashit e Kujtim Shalës

albswiss.com

Ja çka shkruajnë mediet e huaja për zgjedhjen e Kurtit kryeministër

albswiss.com

Kurtit i shkojnë në zyre Bekim Jashari dhe Halil Kastrati

albswiss.com